Logo

Nowe mieszkanie, 51,04 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr 7.A.4.10

526 988,00 zł

10 325,00 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 466 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gliwice, Stare Gliwice, ul. Szafirowa

2 pokoje, mieszkanie 51,04 m², piętro 4, oferta nr 7.A.4.10, Murapol Osiedle Szafirove, Gliwice, Stare Gliwice, ul. Szafirowa
Murapol Osiedle Szafirove - zdjęcie nr 0
Murapol Osiedle Szafirove - zdjęcie nr 1
Murapol Osiedle Szafirove - zdjęcie nr 2
Murapol Osiedle Szafirove - zdjęcie nr 3
Murapol Osiedle Szafirove - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 51.04 m², 7.A.4.10
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

51,04 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

południe (S)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,50 m²)

Termin oddania:

Bud. 6 i 7 - gotowe do odbioru

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę