+12
Nowe mieszkanie, 62,09 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr 6.B.1.06
650 392,75 zł
10 475,00 zł /m²
okazyjna cena
Rata 3 043 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Murapol Osiedle Szafirove
Gliwice, Stare Gliwice, ul. Szafirowa

5

Mapa
Liczba pokoi:
4 pokoje
Powierzchnia:
62,09 m²
Piętro:
1 piętro
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
południowy zachód (SW)
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (9,00 m²)
Termin oddania:
Bud. 6 i 7 - gotowe do odbioru
Wirtualny spacer:
Zapytaj o ofertę