Logo

Nowe mieszkanie, 53,55 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 6.A.0.01

601 098,75 zł

11 225,00 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 812 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gliwice, Stare Gliwice, ul. Szafirowa

3 pokoje, mieszkanie 53,55 m², parter, oferta nr 6.A.0.01, Murapol Osiedle Szafirove, Gliwice, Stare Gliwice, ul. Szafirowa
Murapol Osiedle Szafirove - zdjęcie nr 0
Murapol Osiedle Szafirove - zdjęcie nr 1
Murapol Osiedle Szafirove - zdjęcie nr 2
Murapol Osiedle Szafirove - zdjęcie nr 3
Murapol Osiedle Szafirove - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 53.55 m², 6.A.0.01
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

53,55 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

północ (N), południe (S)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (16,15 m²), taras (5,00 m²)

Termin oddania:

Bud. 6 i 7 - gotowe do odbioru

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę