Logo

Nowe mieszkanie, 55,95 m², 4 pokoje, 4 piętro, oferta nr 7.A.4.01

621 045,00 zł

11 100,00 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 906 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gliwice, Stare Gliwice, ul. Szafirowa

4 pokoje, mieszkanie 55,95 m², piętro 4, oferta nr 7.A.4.01, Murapol Osiedle Szafirove, Gliwice, Stare Gliwice, ul. Szafirowa
Murapol Osiedle Szafirove - zdjęcie nr 0
Murapol Osiedle Szafirove - zdjęcie nr 1
Murapol Osiedle Szafirove - zdjęcie nr 2
Murapol Osiedle Szafirove - zdjęcie nr 3
Murapol Osiedle Szafirove - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 55.95 m², 7.A.4.01
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

55,95 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

północny wschód (NE)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,50 m²), balkon (4,50 m²)

Termin oddania:

Bud. 6 i 7 - gotowe do odbioru

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę