Logo

Nowe mieszkanie, 40,15 m², 1 pokój, 4 piętro, oferta nr 2.A.4.10

428 601,25 zł

10 675,00 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 005 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gliwice, Stare Gliwice, ul. Szafirowa

1 pokój, mieszkanie 40,15 m², piętro 4, oferta nr 2.A.4.10, Murapol Osiedle Szafirove, Gliwice, Stare Gliwice, ul. Szafirowa
Murapol Osiedle Szafirove - zdjęcie nr 0
Murapol Osiedle Szafirove - zdjęcie nr 1
Murapol Osiedle Szafirove - zdjęcie nr 2
Murapol Osiedle Szafirove - zdjęcie nr 3
Murapol Osiedle Szafirove - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 40.15 m², 2.A.4.10
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

40,15 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

zachód (W)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Termin oddania:

Bud. 1, 2 - I kwartał 2026

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę