+2
Nowe mieszkanie, 56,41 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr 1.A.4.15
506 420,78 zł
8 977,50 zł /m²
okazyjna cena
Rata 2 369 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Murapol Osiedle Szafirove
Gliwice, Stare Gliwice, ul. Szafirowa

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
56,41 m²
Piętro:
4 piętro
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
południe (S)
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Termin oddania:
Bud. 1, 2 - I kwartał 2026
Wirtualny spacer:
Zapytaj o ofertę