Logo
Filtry

Nowe domy na sprzedaż Gliwice Stare Gliwice - rynek pierwotny

Znaleziono 10 ofert w 1 inwestycji

    Lista ofert

  • Osiedle Stare Gliwice, nowe domy, Franciszek Jopek, ul. Wiejska 35-37, Stare Gliwice, Gliwice
    AI
    gotowe do odbioru
    info-icon
    info-icon
    Osiedle Stare Gliwice
    • Ogrzewanie podłogowe a także rolety zewnętrzne
    • Zielone tarasy
    • Przystanek komunikacji miejskiej blisko osiedla (250 m)
    • W sąsiedztwie osiedla położony park - 450 m
    • Do zamieszkania w tym roku
    więcej »

    Franciszek Jopek

    1 187 829 – 1 289 141 zł

    Gliwice, Stare Gliwice, ul. Wiejska 35-37

    5 pok.

    146,85 – 149,60 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama

Analiza rynku domów deweloperskich w Starych Gliwicach - maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek pierwotny - 10 ofert
  • Średnia cena m² nowego domu w Starych Gliwicach: 8 231 zł/m²
  • Najmniejszy metraż domu: 147 m²
  • Największy metraż domu: 150 m²

Wskaźniki rynku pierwotnego w Starych Gliwicach

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny pozostały bez zmian
  • Ceny nowych domów w Starych Gliwicach są o 2,43% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane inwestycje deweloperskie w Starych Gliwicach

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni

Kalkulacje kredytu hipotecznego na dom od dewelopera

  • Średnia cena nowego domu w Starych Gliwicach wynosi 1 214 260 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 5 681 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026

Nowe domy w Starych Gliwicach

W Starych Gliwicach w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 10 nowych domów w 1 inwestycji deweloperskich. Deweloperzy w Starych Gliwicach oferują do sprzedaży domy z rynku pierwotnego o powierzchni od 147 do 150 m² od 5 do 5 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • pozostałe nowe domy (10 ofert)
  • nowe domy gotowe do odbioru (10 ofert)

Gliwice Stare Gliwice - najczęściej zadawane pytania

Które firmy deweloperskie budują najwięcej domów w Starych Gliwicach?

Obecnie najwięcej nowych domów w Starych Gliwicach oferuje: Franciszek Jopek

Jaka jest średnia powierzchnia nowego domu w Starych Gliwicach?

Średnia powierzchnia nowego domu na sprzedaż w Starych Gliwicach wynosi obecnie 147,53 m².

Ile kosztuje najdroższy i najtańszy nowy dom w Starych Gliwicach?

Najdroższy nowy dom w Starych Gliwicach kosztuje 1 289 141 zł

Najtańszy nowy dom w Starych Gliwicach kosztuje 1 187 829 zł