Logo

Nowe mieszkanie, 57,57 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr B-C3M1

655 000 zł

11 377 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 065 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Blask

Łódź, Bałuty, ul. Smugowa 24

3 pokoje, mieszkanie 57,57 m², piętro 3, oferta nr B-C3M1, Osiedle Blask, Łódź, Bałuty, ul. Smugowa 24
Wirtualna makieta 3D inwestycji Osiedle Blask
Plan pięter inwestycji Osiedle Blask
Plan pięter
Osiedle Blask - zdjęcie nr 0
Osiedle Blask - zdjęcie nr 1
Osiedle Blask - zdjęcie nr 2
3
Lokalizacja mieszkania 57.57 m², B-C3M1
Mapa
Rzut
Piętra
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

57,57 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,26 m²), balkon (1,83 m²)

Termin oddania:

Etap I - II kwartał 2026, Etap II - IV kwartał 2026

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę