Logo

Nowe mieszkanie, 62,56 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr B-A4M1

699 000 zł

11 173 zł /m²

cena rynkowa
Rata 3 270 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Blask

Łódź, Bałuty, ul. Smugowa 24

3 pokoje, mieszkanie 62,56 m², piętro 4, oferta nr B-A4M1, Osiedle Blask, Łódź, Bałuty, ul. Smugowa 24
SALON Z ANEKSEM20,27 m²SYPIALNIA11,11 m²SYPIALNIA10,71 m²ŁAZIENKA4,70 m²WC3,02 m²KORYTARZ12,75 m²BALKON8,17 m²
Wymiary mieszkania 62.56 m², B-A4M1
Wirtualna makieta 3D mieszkania 62.56 m², B-A4M1
B-A4M1
Plan piętra
Osiedle Blask - zdjęcie nr 0
Osiedle Blask - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 62.56 m², B-A4M1
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

62,56 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,17 m²)

Termin oddania:

Etap I - II kwartał 2026, Etap II - IV kwartał 2026

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę