Logo

Nowe mieszkanie, 66,61 m², 3 pokoje, parter, oferta nr B-B0M1

680 000 zł

10 209 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 182 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Blask

Łódź, Bałuty, ul. Smugowa 24

3 pokoje, mieszkanie 66,61 m², parter, oferta nr B-B0M1, Osiedle Blask, Łódź, Bałuty, ul. Smugowa 24
SALON Z ANEKSEM30,28 m²SYPIALNIA11,24 m²SYPIALNIA9,81 m²ŁAZIENKA4,62 m²WC1,85 m²KORYTARZ8,81 m²TARAS10,56 m²OGRÓDEK45,58 m²
Wymiary mieszkania 66.61 m², B-B0M1
Wirtualna makieta 3D mieszkania 66.61 m², B-B0M1
B-B0M1
Plan piętra
Osiedle Blask - zdjęcie nr 0
Osiedle Blask - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 66.61 m², B-B0M1
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

66,61 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (10,56 m²), ogródek (45,58 m²)

Termin oddania:

Etap I - II kwartał 2026, Etap II - IV kwartał 2026

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę