Logo

Nowe mieszkanie, 59,79 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr A-A2M4

772 740 zł

12 924 zł /m²

Rata 3 615 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Blask

Łódź, Bałuty, ul. Smugowa 24

3 pokoje, mieszkanie 59,79 m², piętro 2, oferta nr A-A2M4, Osiedle Blask, Łódź, Bałuty, ul. Smugowa 24
SALON Z ANEKSEM24,64 m²SYPIALNIA9,69 m²SYPIALNIA8,94 m²ŁAZIENKA4,28 m²WC1,52 m²KORYTARZ10,72 m²BALKON14,19 m²
Wymiary mieszkania 59.79 m², A-A2M4
Wirtualna makieta 3D mieszkania 59.79 m², A-A2M4
A-A2M4
Plan piętra
Osiedle Blask - zdjęcie nr 0
Osiedle Blask - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 59.79 m², A-A2M4
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

59,79 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (14,19 m²)

Termin oddania:

Etap I - II kwartał 2026, Etap II - IV kwartał 2026

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę