Logo

Nowe mieszkanie, 64,01 m², 3 pokoje, 5 piętro, oferta nr B-D5M4

699 000 zł

10 920 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 270 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Blask

Łódź, Bałuty, ul. Smugowa 24

3 pokoje, mieszkanie 64,01 m², piętro 5, oferta nr B-D5M4, Osiedle Blask, Łódź, Bałuty, ul. Smugowa 24
SALON Z ANEKSEM25,80 m²SYPIALNIA11,40 m²SYPIALNIA10,61 m²ŁAZIENKA4,27 m²WC2,55 m²KORYTARZ9,38 m²BALKON7,00 m²BALKON6,26 m²
Wymiary mieszkania 64.01 m², B-D5M4
Wirtualna makieta 3D mieszkania 64.01 m², B-D5M4
B-D5M4
Plan piętra
Osiedle Blask - zdjęcie nr 0
Osiedle Blask - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 64.01 m², B-D5M4
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

64,01 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,00 m²), balkon (6,26 m²)

Termin oddania:

Etap I - II kwartał 2026, Etap II - IV kwartał 2026

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę