Logo

Nowe mieszkanie, 74,55 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr A-B2M1

853 368 zł

11 447 zł /m²

cena rynkowa
Rata 3 993 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Blask

Łódź, Bałuty, ul. Smugowa 24

3 pokoje, mieszkanie 74,55 m², piętro 2, oferta nr A-B2M1, Osiedle Blask, Łódź, Bałuty, ul. Smugowa 24
SALON Z ANEKSEM28,11 m²SYPIALNIA13,95 m²SYPIALNIA13,64 m²ŁAZIENKA5,07 m²WC1,78 m²KORYTARZ12,00 m²BALKON8,23 m²BALKON1,83 m²
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

74,55 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,23 m²), balkon (1,83 m²)

Termin oddania:

Etap I - II kwartał 2026, Etap II - IV kwartał 2026

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę