Logo

Nowe mieszkanie, 71,74 m², 3 pokoje, 6 piętro, oferta nr A46

1 542 410 zł

21 500 zł /m²

Rata 7 217 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Dębniki, Zakrzówek, ul. Pychowicka 3 / 3A

3 pokoje, mieszkanie 71,74 m², piętro 6, oferta nr A46, Kapelanka – Pychowicka - Budynek AB, Kraków, Dębniki, Zakrzówek, ul. Pychowicka 3 / 3A
SALON Z ANEKSEM23,87 m²SYPIALNIA13,30 m²SYPIALNIA12,86 m²ŁAZIENKA4,22 m²WC2,31 m²KORYTARZ12,43 m²BALKON18,05 m²TARAS5,15 m²
1 / 2
Wymiary mieszkania 71.74 m², A46
Wirtualna makieta 3D mieszkania 71.74 m², A46
A46
Plan piętra
Kapelanka – Pychowicka - Budynek AB - zdjęcie nr 0
Kapelanka – Pychowicka - Budynek AB - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 71.74 m², A46
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

71,74 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

2

Wys. mieszkania:

2,55 m

Strony świata:

południowy wschód (SE)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (18,05 m²), taras (16,26 m²), taras (5,15 m²), ogródek (82,88 m²)

Termin oddania:

Etap III - III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę