Logo

Nowe mieszkanie, 85,24 m², 5 pokoi, 3 piętro, oferta nr E/13

1 325 482 zł

15 550 zł /m²

Rata 6 202 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Ursynów, Wyczółki, ul. Bokserska

5 pokoi, mieszkanie 85,24 m², piętro 3, oferta nr E/13, Bokserska 71 etap 2.3, Warszawa, Ursynów, Wyczółki, ul. Bokserska
Bokserska 71 etap 2.3 - zdjęcie nr 0
Bokserska 71 etap 2.3 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 85.24 m², E/13
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

85,24 m²

Piętro:

3 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,50 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę