Logo

Nowe mieszkanie, 85,82 m², 5 pokoi, 4 piętro, oferta nr E/20

1 351 665 zł

15 750 zł /m²

Rata 6 324 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Ursynów, Wyczółki, ul. Bokserska

5 pokoi, mieszkanie 85,82 m², piętro 4, oferta nr E/20, Bokserska 71 etap 2.3, Warszawa, Ursynów, Wyczółki, ul. Bokserska
Bokserska 71 etap 2.3 - zdjęcie nr 0
Bokserska 71 etap 2.3 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 85.82 m², E/20
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

85,82 m²

Piętro:

4 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,69 m²), balkon (5,56 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę