Logo

Nowe mieszkanie, 53,38 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr E/47

926 143 zł

17 350 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 333 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Ursynów, Wyczółki, ul. Bokserska

3 pokoje, mieszkanie 53,38 m², piętro 2, oferta nr E/47, Bokserska 71 etap 2.3, Warszawa, Ursynów, Wyczółki, ul. Bokserska
Bokserska 71 etap 2.3 - zdjęcie nr 0
Bokserska 71 etap 2.3 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 53.38 m², E/47
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

53,38 m²

Piętro:

2 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,69 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę