Logo

Nowe mieszkanie, 39,74 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr E/15

721 281 zł

18 150 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 375 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Ursynów, Wyczółki, ul. Bokserska

2 pokoje, mieszkanie 39,74 m², piętro 3, oferta nr E/15, Bokserska 71 etap 2.3, Warszawa, Ursynów, Wyczółki, ul. Bokserska
Bokserska 71 etap 2.3 - zdjęcie nr 0
Bokserska 71 etap 2.3 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 39.74 m², E/15
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,74 m²

Piętro:

3 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,70 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę