Logo

Nowe mieszkanie, 57,22 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr D/34

946 991 zł

16 550 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 431 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Ursynów, Wyczółki, ul. Bokserska

3 pokoje, mieszkanie 57,22 m², piętro 1, oferta nr D/34, Bokserska 71 etap 2.3, Warszawa, Ursynów, Wyczółki, ul. Bokserska
Bokserska 71 etap 2.3 - zdjęcie nr 0
Bokserska 71 etap 2.3 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 57.22 m², D/34
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

57,22 m²

Piętro:

1 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,48 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę