Logo

Nowe mieszkanie, 85,23 m², 5 pokoi, 5 piętro, oferta nr E/21

1 342 373 zł

15 750 zł /m²

Rata 6 281 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Ursynów, Wyczółki, ul. Bokserska

5 pokoi, mieszkanie 85,23 m², piętro 5, oferta nr E/21, Bokserska 71 etap 2.3, Warszawa, Ursynów, Wyczółki, ul. Bokserska
Bokserska 71 etap 2.3 - zdjęcie nr 0
Bokserska 71 etap 2.3 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 85.23 m², E/21
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

85,23 m²

Piętro:

5 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,50 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę