Logo

Nowe mieszkanie, 25,43 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr D/11

527 673 zł

20 750 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 469 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Ursynów, Wyczółki, ul. Bokserska

1 pokój, mieszkanie 25,43 m², piętro 2, oferta nr D/11, Bokserska 71 etap 2.3, Warszawa, Ursynów, Wyczółki, ul. Bokserska
Bokserska 71 etap 2.3 - zdjęcie nr 0
Bokserska 71 etap 2.3 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 25.43 m², D/11
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

25,43 m²

Piętro:

2 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,67 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę