Logo

Nowe mieszkanie, 56,40 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr D/43

939 060 zł

16 650 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 394 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Ursynów, Wyczółki, ul. Bokserska

3 pokoje, mieszkanie 56,40 m², piętro 2, oferta nr D/43, Bokserska 71 etap 2.3, Warszawa, Ursynów, Wyczółki, ul. Bokserska
Bokserska 71 etap 2.3 - zdjęcie nr 0
Bokserska 71 etap 2.3 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 56.4 m², D/43
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

56,40 m²

Piętro:

2 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,53 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę