Logo

Nowe mieszkanie, 72,38 m², 4 pokoje, 5 piętro, oferta nr E/64

1 226 841 zł

16 950 zł /m²

okazyjna cena
Rata 5 740 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Ursynów, Wyczółki, ul. Bokserska

4 pokoje, mieszkanie 72,38 m², piętro 5, oferta nr E/64, Bokserska 71 etap 2.3, Warszawa, Ursynów, Wyczółki, ul. Bokserska
Bokserska 71 etap 2.3 - zdjęcie nr 0
Bokserska 71 etap 2.3 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 72.38 m², E/64
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

72,38 m²

Piętro:

5 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,56 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę