Logo

Nowe mieszkanie, 38,99 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr D/73

703 770 zł

18 050 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 293 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Ursynów, Wyczółki, ul. Bokserska

2 pokoje, mieszkanie 38,99 m², piętro 2, oferta nr D/73, Bokserska 71 etap 2.3, Warszawa, Ursynów, Wyczółki, ul. Bokserska
Bokserska 71 etap 2.3 - zdjęcie nr 0
Bokserska 71 etap 2.3 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 38.99 m², D/73
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,99 m²

Piętro:

2 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,67 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę