Logo

Nowe mieszkanie, 47,97 m², 2 pokoje, parter, oferta nr D/67

837 077 zł

17 450 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 916 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Ursynów, Wyczółki, ul. Bokserska

2 pokoje, mieszkanie 47,97 m², parter, oferta nr D/67, Bokserska 71 etap 2.3, Warszawa, Ursynów, Wyczółki, ul. Bokserska
Bokserska 71 etap 2.3 - zdjęcie nr 0
Bokserska 71 etap 2.3 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 47.97 m², D/67
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

47,97 m²

Piętro:

parter

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (70,81 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę