Logo

Nowe mieszkanie, 44,90 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr G/23

890 367 zł

19 830 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 166 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Śródmieście, ul. Popiełuszki / Rybaki Górne

2 pokoje, mieszkanie 44,90 m², piętro 2, oferta nr G/23, DOKI Living - etap II, Gdańsk, Śródmieście, ul. Popiełuszki / Rybaki Górne
SALON Z ANEKSEM23,56 m²SYPIALNIA10,01 m²ŁAZIENKA4,61 m²KORYTARZ6,72 m²BALKON3,65 m²
Wymiary mieszkania 44.9 m², G/23
Wirtualna makieta 3D mieszkania 44.9 m², G/23
G/162G/163G/164G/165G/166G/167G/168G/169G/158G/159G/160G/161G/82G/83G/84G/85G/86G/87G/88G/89G/78G/79G/80G/81G/17G/18G/19G/20G/21G/22G/23G/24G/13G/14G/15G/16 20x15.8x27.020x15.8x27.020x15.8x27.0
Plan piętra
DOKI Living - etap II - zdjęcie nr 0
DOKI Living - etap II - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 44.9 m², G/23
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,90 m²

Piętro:

2 piętro

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,65 m²)

Termin oddania:

Budynek G - II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę