Logo

Nowe mieszkanie, 84,67 m², 4 pokoje, 8 piętro, oferta nr G/142

2 087 116 zł

24 650 zł /m²

okazyjna cena
Rata 9 765 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Śródmieście, ul. Popiełuszki / Rybaki Górne

4 pokoje, mieszkanie 84,67 m², piętro 8, oferta nr G/142, DOKI Living - etap II, Gdańsk, Śródmieście, ul. Popiełuszki / Rybaki Górne
SALON Z ANEKSEM28,00 m²SYPIALNIA11,65 m²SYPIALNIA10,19 m²SYPIALNIA9,23 m²ŁAZIENKA6,69 m²ŁAZIENKA3,61 m²GARDEROBA3,31 m²KORYTARZ11,99 m²TARAS15,98 m²
Wymiary mieszkania 84.67 m², G/142
Wirtualna makieta 3D mieszkania 84.67 m², G/142
G/222G/223G/224G/225G/142G/143G/144G/145 20x15.8x27.020x15.8x27.0
Plan piętra
DOKI Living - etap II - zdjęcie nr 0
DOKI Living - etap II - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 84.67 m², G/142
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

84,67 m²

Piętro:

8 piętro

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (15,98 m²)

Termin oddania:

Budynek G - II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę