Logo

Nowe mieszkanie, 41,88 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr B/76

593 775 zł

14 178 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 778 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Impuls Marywilska

Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Marywilska 73

2 pokoje, mieszkanie 41,88 m², piętro 1, oferta nr B/76, Impuls Marywilska, Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Marywilska 73
SALON Z ANEKSEM18,60 m²SYPIALNIA13,50 m²ŁAZIENKA4,50 m²KORYTARZ5,30 m²BALKON4,80 m²
Wymiary mieszkania 41.88 m², B/76
Wirtualna makieta 3D mieszkania 41.88 m², B/76
74757677787980818283
Plan piętra
Impuls Marywilska - zdjęcie nr 0
Impuls Marywilska - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 41.88 m², B/76
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,88 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,62 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,80 m²)

Termin oddania:

w realizacji

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę