Logo

Nowe mieszkanie, 65,12 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr B/101

950 101 zł

14 590 zł /m²

cena rynkowa
Rata 4 445 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Impuls Marywilska

Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Marywilska 73

3 pokoje, mieszkanie 65,12 m², piętro 3, oferta nr B/101, Impuls Marywilska, Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Marywilska 73
SALON Z ANEKSEM20,20 m²SYPIALNIA13,50 m²SYPIALNIA12,00 m²ŁAZIENKA4,60 m²WC1,80 m²KORYTARZ12,90 m²LOGGIA4,50 m²
Wymiary mieszkania 65.12 m², B/101
Wirtualna makieta 3D mieszkania 65.12 m², B/101
949596979899100101102103
Plan piętra
Impuls Marywilska - zdjęcie nr 0
Impuls Marywilska - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 65.12 m², B/101
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

65,12 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,62 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (4,50 m²)

Termin oddania:

w realizacji

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę