Logo

Nowe mieszkanie, 64,69 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr A/40

943 827 zł

14 590 zł /m²

cena rynkowa
Rata 4 416 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Impuls Marywilska

Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Marywilska 73

3 pokoje, mieszkanie 64,69 m², piętro 3, oferta nr A/40, Impuls Marywilska, Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Marywilska 73
SALON Z ANEKSEM20,30 m²SYPIALNIA13,50 m²SYPIALNIA11,90 m²ŁAZIENKA4,40 m²WC1,80 m²KORYTARZ12,80 m²LOGGIA4,20 m²
Wymiary mieszkania 64.69 m², A/40
Wirtualna makieta 3D mieszkania 64.69 m², A/40
3233343536373839404142
Plan piętra
Impuls Marywilska - zdjęcie nr 0
Impuls Marywilska - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 64.69 m², A/40
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

64,69 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,62 m

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy wschód (SE)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (4,20 m²)

Termin oddania:

w realizacji

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę