Logo

Nowe mieszkanie, 55,98 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr B/110

835 781 zł

14 930 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 910 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Impuls Marywilska

Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Marywilska 73

3 pokoje, mieszkanie 55,98 m², piętro 4, oferta nr B/110, Impuls Marywilska, Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Marywilska 73
SALON Z ANEKSEM23,10 m²SYPIALNIA11,50 m²SYPIALNIA9,80 m²ŁAZIENKA4,90 m²KORYTARZ6,70 m²BALKON5,30 m²
Wymiary mieszkania 55.98 m², B/110
Wirtualna makieta 3D mieszkania 55.98 m², B/110
104105106107108109110111112113
Plan piętra
Impuls Marywilska - zdjęcie nr 0
Impuls Marywilska - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 55.98 m², B/110
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

55,98 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,62 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,30 m²)

Termin oddania:

w realizacji

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę