Logo

Nowe mieszkanie, 65,12 m², 3 pokoje, 5 piętro, oferta nr B/121

965 730 zł

14 830 zł /m²

Rata 4 518 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Impuls Marywilska

Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Marywilska 73

3 pokoje, mieszkanie 65,12 m², piętro 5, oferta nr B/121, Impuls Marywilska, Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Marywilska 73
SALON Z ANEKSEM20,20 m²SYPIALNIA13,50 m²SYPIALNIA12,00 m²ŁAZIENKA4,60 m²WC1,80 m²KORYTARZ12,90 m²LOGGIA4,50 m²
Wymiary mieszkania 65.12 m², B/121
Wirtualna makieta 3D mieszkania 65.12 m², B/121
114115116117118119120121122123
Plan piętra
Impuls Marywilska - zdjęcie nr 0
Impuls Marywilska - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 65.12 m², B/121
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

65,12 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,62 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (4,50 m²)

Termin oddania:

w realizacji

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę