Logo

Nowe mieszkanie, 44,45 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr A.4.6

540 479 zł

12 159 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 529 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja ATAL Symbioza

Gdynia, Cisowa, ul. Kcyńska

SALON Z ANEKSEM24,86 m²SYPIALNIA10,96 m²ŁAZIENKA4,40 m²KORYTARZ4,23 m²BALKON4,39 m²
Wymiary mieszkania 44.45 m², A.4.6
ATAL Symbioza - zdjęcie nr 0
ATAL Symbioza - zdjęcie nr 1
ATAL Symbioza - zdjęcie nr 2
ATAL Symbioza - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 44.45 m², A.4.6
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,45 m²

Piętro:

4 piętro

Wys. mieszkania:

2,69 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,39 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę