Logo

Nowe mieszkanie, 47,58 m², 2 pokoje, parter, oferta nr C1.0.2

551 034 zł

11 581 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 578 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja ATAL Symbioza

Gdynia, Cisowa, ul. Kcyńska

SALON Z ANEKSEM22,52 m²SYPIALNIA15,26 m²ŁAZIENKA5,38 m²KORYTARZ4,42 m²TARAS6,44 m²OGRÓDEK14,93 m²
Wymiary mieszkania 47.58 m², C1.0.2
ATAL Symbioza - zdjęcie nr 0
ATAL Symbioza - zdjęcie nr 1
ATAL Symbioza - zdjęcie nr 2
ATAL Symbioza - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 47.58 m², C1.0.2
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

47,58 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,69 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (6,44 m²), ogródek (14,93 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę