Logo

Nowe mieszkanie, 56,93 m², 3 pokoje, 6 piętro, oferta nr 1/46

872 168 zł

15 320 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 081 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Prystora

Warszawa, Ursus, Skorosze, ul. Prystora

3 pokoje, mieszkanie 56,93 m², piętro 6, oferta nr 1/46, Osiedle Prystora, Warszawa, Ursus, Skorosze, ul. Prystora
SALON Z ANEKSEM22,09 m²SYPIALNIA13,02 m²SYPIALNIA10,55 m²ŁAZIENKA3,76 m²WC1,39 m²KORYTARZ5,53 m²BALKON8,82 m²
Wymiary mieszkania 56.93 m², 1/46
Osiedle Prystora - zdjęcie nr 0
Osiedle Prystora - zdjęcie nr 1
Osiedle Prystora - zdjęcie nr 2
Osiedle Prystora - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 56.93 m², 1/46
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

56,93 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Strony świata:

północny wschód (NE), północny zachód (NW), południowy zachód (SW)

Układ okien:

trójstronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,82 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę