Logo

Nowe mieszkanie, 60,19 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr I12

517 634 zł

8 600 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 422 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Siemianowice Śląskie, Bytków, ul. Oświęcimska 7a

SALON Z ANEKSEM24,05 m²SYPIALNIA11,42 m²POKÓJ10,79 m²ŁAZIENKA5,83 m²KORYTARZ8,10 m²BALKON27,00 m²
Wymiary mieszkania 60.19 m², I12
Osiedle Dębowy Park - zdjęcie nr 0
Osiedle Dębowy Park - zdjęcie nr 1
Osiedle Dębowy Park - zdjęcie nr 2
Osiedle Dębowy Park - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 60.19 m², I12
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

60,19 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

południe (S), zachód (W)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (27,00 m²)

Termin oddania:

bud. H,I,J - I kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę