Logo

Nowe mieszkanie, 56,46 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr H11

502 002 zł

8 891 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 349 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Siemianowice Śląskie, Bytków, ul. Oświęcimska 7a

SALON Z ANEKSEM18,40 m²SYPIALNIA11,70 m²POKÓJ9,10 m²ŁAZIENKA4,60 m²KORYTARZ13,10 m²BALKON10,30 m²BALKON1,50 m²
Wymiary mieszkania 56.46 m², H11
Osiedle Dębowy Park - zdjęcie nr 0
Osiedle Dębowy Park - zdjęcie nr 1
Osiedle Dębowy Park - zdjęcie nr 2
Osiedle Dębowy Park - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 56.46 m², H11
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

56,46 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

północ (N), wschód (E)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (10,30 m²), balkon (1,50 m²)

Termin oddania:

bud. H,I,J - I kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę