Logo

Nowe mieszkanie, 55,91 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr J17

497 599 zł

8 900 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 328 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Siemianowice Śląskie, Bytków, ul. Oświęcimska 7a

SALON Z ANEKSEM17,30 m²SYPIALNIA12,81 m²POKÓJ10,69 m²POKÓJ6,18 m²ŁAZIENKA4,58 m²KORYTARZ4,35 m²BALKON8,81 m²BALKON1,52 m²
Wymiary mieszkania 55.91 m², J17
Osiedle Dębowy Park - zdjęcie nr 0
Osiedle Dębowy Park - zdjęcie nr 1
Osiedle Dębowy Park - zdjęcie nr 2
Osiedle Dębowy Park - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 55.91 m², J17
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

55,91 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

północ (N), wschód (E)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,81 m²), balkon (1,52 m²)

Termin oddania:

bud. H,I,J - I kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę