Logo

Nowe mieszkanie, 56,40 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr I11

496 320 zł

8 800 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 322 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Siemianowice Śląskie, Bytków, ul. Oświęcimska 7a

SALON Z ANEKSEM18,36 m²SYPIALNIA11,49 m²POKÓJ8,99 m²ŁAZIENKA4,64 m²KORYTARZ12,92 m²BALKON8,81 m²BALKON1,52 m²
Wymiary mieszkania 56.4 m², I11
Osiedle Dębowy Park - zdjęcie nr 0
Osiedle Dębowy Park - zdjęcie nr 1
Osiedle Dębowy Park - zdjęcie nr 2
Osiedle Dębowy Park - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 56.4 m², I11
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

56,40 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

północ (N), zachód (W)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,81 m²), balkon (1,52 m²)

Termin oddania:

bud. H,I,J - I kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę