Logo

Nowe mieszkanie, 59,33 m², 3 pokoje, parter, oferta nr H2 z wykończeniem

671 718 zł

11 322 zł /m²

Rata 3 143 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Siemianowice Śląskie, Bytków, ul. Oświęcimska 7a

SALON Z ANEKSEM23,80 m²SYPIALNIA11,70 m²POKÓJ10,90 m²ŁAZIENKA5,60 m²KORYTARZ8,40 m²
Wymiary mieszkania 59.33 m², H2 z wykończeniem
Osiedle Dębowy Park - zdjęcie nr 0
Osiedle Dębowy Park - zdjęcie nr 1
Osiedle Dębowy Park - zdjęcie nr 2
Osiedle Dębowy Park - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 59.33 m², H2 z wykończeniem
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

59,33 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

południe (S), wschód (E)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny

Termin oddania:

bud. H,I,J - I kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę