Logo

Nowe mieszkanie, 70,05 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr G51

589 680 zł

8 418 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 759 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Siemianowice Śląskie, Bytków, ul. Oświęcimska 7a

SALON Z ANEKSEM20,19 m²SYPIALNIA16,31 m²POKÓJ11,45 m²ŁAZIENKA6,31 m²KORYTARZ14,05 m²BALKON12,90 m²
Wymiary mieszkania 70.05 m², G51
Osiedle Dębowy Park - zdjęcie nr 0
Osiedle Dębowy Park - zdjęcie nr 1
Osiedle Dębowy Park - zdjęcie nr 2
Osiedle Dębowy Park - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 70.05 m², G51
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

70,05 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (12,90 m²)

Termin oddania:

bud. E,F,G - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę