Logo

Nowe mieszkanie, 53,48 m², 3 pokoje, 9 piętro, oferta nr A.9.02

561 540 zł

10 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 627 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Karliczka

Katowice, Giszowiec, ul. Karliczka

3 pokoje, mieszkanie 53,48 m², piętro 9, oferta nr A.9.02, Karliczka, Katowice, Giszowiec, ul. Karliczka
SALON Z ANEKSEM18,25 m²SYPIALNIA10,69 m²SYPIALNIA8,68 m²ŁAZIENKA4,62 m²WC3,41 m²KORYTARZ7,83 m²LOGGIA8,64 m²
Wymiary mieszkania 53.48 m², A.9.02
Karliczka - zdjęcie nr 0
Karliczka - zdjęcie nr 1
Karliczka - zdjęcie nr 2
Karliczka - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 53.48 m², A.9.02
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

53,48 m²

Piętro:

9 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,71 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (8,64 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę