Logo

Nowe mieszkanie, 62,30 m², 3 pokoje, 5 piętro, oferta nr A.5.07

685 300 zł

11 000 zł /m²

Rata 3 206 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Karliczka

Katowice, Giszowiec, ul. Karliczka

3 pokoje, mieszkanie 62,30 m², piętro 5, oferta nr A.5.07, Karliczka, Katowice, Giszowiec, ul. Karliczka
SALON Z ANEKSEM39,10 m²SYPIALNIA10,09 m²SYPIALNIA7,64 m²ŁAZIENKA4,23 m²PRALNIA1,24 m²BALKON6,38 m²
Wymiary mieszkania 62.3 m², A.5.07
Karliczka - zdjęcie nr 0
Karliczka - zdjęcie nr 1
Karliczka - zdjęcie nr 2
Karliczka - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 62.3 m², A.5.07
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

62,30 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,71 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,38 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę