Logo

Nowe mieszkanie, 43,78 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr A.4.06

415 910 zł

9 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 946 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Karliczka

Katowice, Giszowiec, ul. Karliczka

2 pokoje, mieszkanie 43,78 m², piętro 4, oferta nr A.4.06, Karliczka, Katowice, Giszowiec, ul. Karliczka
SALON Z ANEKSEM25,95 m²SYPIALNIA9,80 m²ŁAZIENKA4,00 m²PRZEDSIONEK4,03 m²BALKON5,19 m²
Wymiary mieszkania 43.78 m², A.4.06
Karliczka - zdjęcie nr 0
Karliczka - zdjęcie nr 1
Karliczka - zdjęcie nr 2
Karliczka - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 43.78 m², A.4.06
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,78 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,71 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,19 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę