Logo

Nowe mieszkanie, 44,82 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr A.1.09

448 200 zł

10 000 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 097 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Karliczka

Katowice, Giszowiec, ul. Karliczka

2 pokoje, mieszkanie 44,82 m², piętro 1, oferta nr A.1.09, Karliczka, Katowice, Giszowiec, ul. Karliczka
SALON Z ANEKSEM25,84 m²SYPIALNIA12,08 m²ŁAZIENKA3,95 m²PRZEDSIONEK2,95 m²BALKON6,38 m²
Wymiary mieszkania 44.82 m², A.1.09
Karliczka - zdjęcie nr 0
Karliczka - zdjęcie nr 1
Karliczka - zdjęcie nr 2
Karliczka - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 44.82 m², A.1.09
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,82 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,71 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,38 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę