Logo

Nowe mieszkanie, 61,83 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr A.4.02

649 215 zł

10 500 zł /m²

cena rynkowa
Rata 3 038 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Karliczka

Katowice, Giszowiec, ul. Karliczka

3 pokoje, mieszkanie 61,83 m², piętro 4, oferta nr A.4.02, Karliczka, Katowice, Giszowiec, ul. Karliczka
SALON Z ANEKSEM26,60 m²SYPIALNIA10,69 m²SYPIALNIA8,68 m²ŁAZIENKA4,62 m²WC3,41 m²KORYTARZ7,83 m²BALKON8,72 m²
Wymiary mieszkania 61.83 m², A.4.02
Karliczka - zdjęcie nr 0
Karliczka - zdjęcie nr 1
Karliczka - zdjęcie nr 2
Karliczka - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 61.83 m², A.4.02
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

61,83 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,71 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,72 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę