Logo

Nowe mieszkanie, 51,07 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 28/31

740 515 zł

14 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 465 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Leśny Marcelin

Poznań, Grunwald, Junikowo, ul. Jeleniogórska

3 pokoje, mieszkanie 51,07 m², piętro 3, oferta nr 28/31, Leśny Marcelin, Poznań, Grunwald, Junikowo, ul. Jeleniogórska
1 / 2
Leśny Marcelin - zdjęcie nr 0
Leśny Marcelin - zdjęcie nr 1
Leśny Marcelin - zdjęcie nr 2
Leśny Marcelin - zdjęcie nr 3
Leśny Marcelin - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 51.07 m², 28/31
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

51,07 m²

Piętro:

3 piętro

Garaż:

hala garażowa

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

I kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę