Logo

Nowe mieszkanie, 71,99 m², 4 pokoje, parter, oferta nr 28/75

1 000 661 zł

13 900 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 682 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Leśny Marcelin

Poznań, Grunwald, Junikowo, ul. Jeleniogórska

4 pokoje, mieszkanie 71,99 m², parter, oferta nr 28/75, Leśny Marcelin, Poznań, Grunwald, Junikowo, ul. Jeleniogórska
1 / 2
Leśny Marcelin - zdjęcie nr 0
Leśny Marcelin - zdjęcie nr 1
Leśny Marcelin - zdjęcie nr 2
Leśny Marcelin - zdjęcie nr 3
Leśny Marcelin - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 71.99 m², 28/75
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

71,99 m²

Piętro:

parter

Garaż:

hala garażowa

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

I kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę