Logo

Nowe mieszkanie, 70,05 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr 28/59

987 705 zł

14 100 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 621 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Leśny Marcelin

Poznań, Grunwald, Junikowo, ul. Jeleniogórska

4 pokoje, mieszkanie 70,05 m², piętro 2, oferta nr 28/59, Leśny Marcelin, Poznań, Grunwald, Junikowo, ul. Jeleniogórska
1 / 2
Leśny Marcelin - zdjęcie nr 0
Leśny Marcelin - zdjęcie nr 1
Leśny Marcelin - zdjęcie nr 2
Leśny Marcelin - zdjęcie nr 3
Leśny Marcelin - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 70.05 m², 28/59
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

70,05 m²

Piętro:

2 piętro

Garaż:

hala garażowa

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

I kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę