+9
Nowe mieszkanie, 58,79 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 28/2
846 576 zł
14 400 zł /m²
Rata 3 961 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Leśny Marcelin
Poznań, Grunwald, Junikowo, ul. Jeleniogórska
1 / 2

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
58,79 m²
Piętro:
parter
Garaż:
hala garażowa
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Termin oddania:
I kwartał 2028
Zapytaj o ofertę